plusSystem blog

Zastavte se na chvilku a pročtěte si zajímavé články z našeho blogu. Najdete zde jak rady pro práci se samotným plusSystemem a příklady z praxe, ale navíc i další obecné užitečné informace, aby pro Vás bylo vedení skladu a firmy celkově jednodušší. Navíc i my si musíme občas od všech těch automatizací a programování odpočinout a psaní článků je tak pro nás nejen způsob jak vám předat užitečné informace, ale i relaxace.

4 využití infodispleje v praxi

Interaktivní informační panely slouží k prezentaci aktuálních informací. Ve skladech jsou aktuální informace pro personál naprosto zásadní. 4 příklady řešení s Pohodou uvádíme v našem článku.

Archivace dokumentů v Pohodě

Přečtěte si, k čemu se v praxi využívá aplikace plusAttach. Díky automatické archivaci papírových dokumentů budete mít všechny doklady vždy po ruce.

Objednávkový informační servis

Chcete spokojené zákazníky? Dobře nastavený objednávkový informační servis je jedním ze základních kamenů úspěšného obchodu. Jak udělat ze zákazníka jednorázového, zákazníka který se vrací? I na tuto otázku se dozvíte odpověď v našem článku.

Automatické upomínky v Pohodě

Automatizace zasílání upomínek z Pohody je jedno ze základních pravidel, které lze v plusNotify nastavit. Přesto se na něj často zapomíná. Pojďte se s námi podívat podrobněji jak to celé funguje a jak Vám automatizace upomínání faktur po splatnosti může šetřit čas.

5 rad, jak začít s plusMobile

O naší propracované aplikaci pro mobilní terminály plusMobile jsme toho napsali a napovídali už hodně. Jedná se o rozsáhlou aplikaci s milionem funkcí a chápeme, že začít s terminálem pracovat, anebo zaškolit zaměstnance ve skladu může být problematické.

Přiložené dokumenty a Pohoda

Práce s přiloženými dokumenty v Pohodě je, slušně řečeno, neohrabaná. Pokud máme u jednoho dokladu přiložených více dokumentů, tak najít ten konkrétní není nic jednoduchého. Pohoda nemá žádný rozumný zobrazovač přiložených dokumentů. Jde to ale vyřešit, o tom, jak se dočtete v našem článku.
1 2 3 5