ITFutuRe s.r.o., Pardubická 851/7, Hradec Králové, Česká republika +420 604 434 934 info@itfuture.cz ...komplexní řešení pro Pohodu


5 důvodů proč automatizovat


Už jste se setkali ve svém pracovním životě s automatizací? Minimálně jste určitě o nějaké automatizaci slyšeli. Informace zajímavé, ale jaké mají automatizace přínos konkrétně pro Vás? Věnujte pár minut a přečtěte si náš článek, do kterého jsme sepsali 5 nejzásadnějších důvodů proč automatizovat.
 
Číst celý článek

Velkoobchod - maloobchod

Pokračujeme v našem seriálu o aplikacích jako zaměstnancích. Shrnuli jsme si možnosti z pohledu internetového obchodu, teď je na čase se podívat na to, jak lze aplikace využít, pokud provozujeme velkoobchod nebo maloobchod.

Číst celý článek

Automatické notifikace v Pohodě

Odesíláte každý den emaily zákazníkům, zaměstnancům nebo obchodním partnerům? Vsadíme se že ano. Emailová komunikace je běžnou součástí dnešní doby. Zkuste si někdy spočítat kolik času Vás všechno to psaní zpráv stojí. Napadlo Vás někdy, že by šla většina emailové komunikace zautomatizovat?

Číst celý článek

Ježíškova dílna

Dostala se k nám alarmující zpráva. Vánoce jsou v ohrožení! Naštěstí je tu plusSystem, který je vždy připraven pomoci. Jak to celé dopadlo a jestli se nám podařilo do zmatku zanést řád se dočtete v našem Vánočním článku. Už slyšíte z dálky rolničky?

Číst celý článek

O stránkáchTyto webové stránky jsou zaměřené na prezentaci komplexního řešení plusSystem, komplexní nadstavby nad Pohodou, a slouží k poskytnutí co možná nejvíce informací o tomto systému. Autorem řešení je společnost ITFutuRe s.r.o..

Řešení spolupracující se systémem POHODA
www.pohoda.cz www.pohodaplus.cz