ITFutuRe s.r.o., Pardubická 851/7, Hradec Králové, Česká republika +420 604 434 934 info@itfuture.cz ...komplexní řešení pro Pohodu


Úvod do RFID technologie

Se stále se zvyšujícím tlakem na zlepšování efektivity a zavádění automatizačních procesů do výroby, logistiky a jiných zásadních odvětví je logickým krokem přechod na technologii, která umožňuje vzdálené a hromadné čtení a zápis informací. Vhodnou volbou z hlediska nákladů a funkcí je technologie RFID, která nachází své využití čím dál častěji.

Číst celý článek

Tiskneme štítky

Dnes se podíváme na zoubek úplnému základu, který musí nutně každý, kdo to se svým podnikáním myslí vážně dříve či později vyřešit. Bavíme se o značení zboží a tisku etiket obecně.

Číst celý článek

Importy v Pohodě

Udržovat seznam zásob a informací o nich aktuální je časově velice náročná práce, stejně jako zadávat přijaté doklady do Pohody. Díky importním aplikacím lze ale i tato úmorná práce relativně snadno automatizovat. Přečtěte si jak automatické importy fungují a jaké jsou jejich možnosti.
 
Číst celý článek

5 důvodů proč automatizovat


Už jste se setkali ve svém pracovním životě s automatizací? Minimálně jste určitě o nějaké automatizaci slyšeli. Informace zajímavé, ale jaké mají automatizace přínos konkrétně pro Vás? Věnujte pár minut a přečtěte si náš článek, do kterého jsme sepsali 5 nejzásadnějších důvodů proč automatizovat.
 
Číst celý článek

O stránkáchTyto webové stránky jsou zaměřené na prezentaci komplexního řešení plusSystem, komplexní nadstavby nad Pohodou, a slouží k poskytnutí co možná nejvíce informací o tomto systému. Autorem řešení je společnost ITFutuRe s.r.o..

Řešení spolupracující se systémem POHODA
www.pohoda.cz www.pohodaplus.cz