ITFutuRe s.r.o., Pardubická 851/7, Hradec Králové, Česká republika +420 604 434 934 info@itfuture.cz ...komplexní řešení pro Pohodu

Priority a cíle plusSystemu100% jistota

Veškerá nabízená řešení Vám rádi bezplatně zapůjčíme na otestování, nechceme, abyste kupovali "zajíce v pytli".

Automatizace procesů

Efektivní práce díky automatickému zpracování dat a operací, minimalizace chyb vlivem lidského selhání.

Ucelená řešení napříč obory

Stavebnicový systém, různé kombinace komponent pro nasazení v celé škále oborů.

Testováno na lidech

plusSystem má za sebou téměř 9 let vývoje, snadná a přehledná obsluha našich řešení je pro nás prioritou.


Yoggies s.r.o. je česká rodinná firma, která vznikla z popudu jednoho štěňátka, a u které platí, že „Zdraví začíná v misce®“. Firma vyrábí psí granule lisované za studena tzv. suchý B.A.R.F. což je kvalitní a vyvážená potrava bez chemie.
 
Firma Vapasko s.r.o. je provozovatel internetového obchodu s kvalitními krmivy pro Vaše mazlíčky VášChovatel.cz. Internetový obchod denně odbaví stovky objednávek a využití sofistikovaného skladového a expedičního systému je zcela zásadní.

 

Nadmíru úspěšný slovenský eshop Fusakle.sk, který se specializuje na výrobu a prodej stylových ponožek a ostatních doplňků. Pestré barvy, svěží designové i konstrukční nápady a navíc výroba na Slovensku!

 

Společnost DSK stavebniny vznikla v roce 1997 a je jedním z nejvýznamnějších dodavatelů stavebního materiálu v Královehradeckém a Pardubickém kraji. Aktuálně má firma 9 poboček, více než 70 zaměstnanců a v eshopu téměř 8000 produktů.

 

Outdoorový obchod Český ráj outdoor, který má od svého vzniku v roce 1993 na trhu dlouholetou tradici a řadu spokojených zákazníků. Díky kvalitnímu zázemí kamenné prodejny v Mladé Boleslavi Vám obchod poskytne profesionální poradenství ve všech oblastech outdoorových a horolezeckých aktivit.

 

Výrobce prémiového fitness nářadí a doplňků. Své náčiní dodává po celém světě s obchodním zastoupením na všech kontinentech. Pokud Vám fitness není cizí, určitě jste se již s některým z produktů ZIVA setkali.

 

Jeden z největších specializovaných obchodů pro rybáře u nás. S vlastní kamennou prodejnou s plochou větší než 500m2, více jak 10000 produkty skladem a tradicí od roku 1993.

 

Společnost TL-ULTRALIGHT vyrábí od roku 1989 kvalitní UL a LSA letadla. Díky svému individuálnímu přístupu ke každé stavbě a špičkové kvalitě, narazíte na letadla TL ULTRALIGHT po celém světě.

www.tl-ultralight.cz

Společnost Anila s.r.o. se začala aktivně probíjet v moto světě na podzim roku 2009 a od roku 2011 provozuje úspěšný eshop MOTOZEM.CZ s motorkářským oblečením, příslušenstvím a díly.
 
 
Společnost BP Lumen vznikla v roce 1991 a aktualně patří k největším dodavatelům cyklistických dílů a příslušenství na trhu. Mimo jiné dodává i kvalitní jízdní kola pod vlastní značkou APACHE.

 

Jeden z nejznámějších českých maloobchodů se zaměřením na cyklistiku. Eshop a dvě kamenné prodejny. Tradice od roku 2003.

 

Společnost SEMIX PLUSO, spol. s r.o., provozuje internetový obchod ZDRAVÝ ŽIVOT se svými vlastními výrobky, byla založena v roce 1995. Společnost je tradičním výrobcem celozrnných cereálií, pekařských směsí pro výrobu špičkového ječného pečiva, máku a celé řady zdravých produktů.

 

Společnost GASTROFRESH s.r.o., se zabývá distribucí čerstvého ovoce a zeleniny, exotických plodů, lesních plodů, bylinek, loupaných produktů, salátů a čerstvých hub na českém trhu. Společnost zahájila činnost v roce 1993.

www.gastrofresh.cz/

 

Společnost Playman s.r.o. vznikla v roce 2001 v Hradci Králové a orientuje se na vydavatelskou činnost v oblasti herní zábavy a to převážně na platformě PC, Xbox, Playstation a Nintendo. Od svého vzniku působí jako zástupce světového vydavatele počítačových her, francouzské společnosti Ubisoft.

 

Maloobchodní prodej jízdních kol, vybavení pro cyklistiku a zimní sporty. Dvě kamenné prodejny a eshop. Bikero funguje na trhu od roku 2015.

 

Maloobchod a velkoobchod s parfémy a vlasovou kosmetikou a maloobchodní e-shop Parfemy SP. Společnost expanduje do zahraničí a neustále upevňuje pozici svých e-shopů na evropských trzích.

 

Společnost OBALY.CZ byla založena v roce 1997 jako velkoobchod a firma specializovaná pro širokou oblast průmyslových obalových materiálů. Jedná se o ryze českou společnost.

 

Expert na hydrauliku a pneumatiku, který je na trhu od roku 1997 to je KOVAZ. Mimo rozsáhle nabídky pro maloobchod i velkoobchod se firma zabývá vlastním vývojem a výrobou.

 

Firma Schindler působí na našem trhu od roku 1991, již od svého začátku se věnuje maloobchodnímu i velkoobchodnímu prodeji jízdních kol a cyklo doplňků. Provozuje úspěšný eshop s cyklistikou MOJEKOLO.CZ a je výhradním dovozcem prémiových značek jízdních kol.

 

Společnost Acara Praha s.r.o. byla založena v roce 1999. Vyrábí a dodává na trh kvalitní stavební a podlahové lišty. Společnost je centralizovaná v Praze, odkud efektivně zásobuje trh v celé České Republice, Slovenské Republice a v zemích na Balkánském poloostrově.
 
Společnost Perník s.r.o. byla založena v roce 1999. Vyrábí jak klasické výrobky, jako jsou např. sušenky a piškoty, ale i výrobky podporující zdravý životní styl. V současné době se firma zaměřuje na výrobu bezlepkových sušenek a pečiva.

 

výrobce a prodejce ryze českého a velmi kvalitního bytového textilu, provozovatel internetového obchodu
 
Michal Jirsa - jednatel a majitel společnosti
tel.: +420 777 837 337, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
provozovatel největšího českého velkoobchodu v dodávkách pro úklid a hygienu komplexně

 

provozovatel slovenského velkoobchodu v oblasti školních, kancelářských a psacích potřeb
 
Slavomír Binčík - Majitel společnosti
tel.: +421 347 734 053, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
výrobce a prodejce revolučního rádiového řešení svahových sekaček zaujímající na trhu komunální techniky specifické postavení
 
MgA. Jan Formánek - Obchodní manager
tel.: +420 777 078 911, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
MIXA VENDING s.r.o. je dynamickou firmou střední velikosti v oblasti provozování, pronájmu a prodeji prodejních a nápojových automatů po celé ČR se sídlem v Novém Jičíně.
 
Miroslav Kostelný - IT specialista
tel.: +420 604 434 279, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
provozovatel velkoobchodu a největší prodejce značkových a originálních parfémů na slovenském trhu
 
ing. Jana Kraščeníčová - Jednatelka společnosti
tel.: +421 948 727 336, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
provozovatel českého velkoobchodu se značkovým sportovním oblečením a obuví
 
ing. Jindřich Minářů - Jednatel společnosti
tel.: +420 283 882 827, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
provozovatel velkoobchodu a distributor v oblasti průmyslového zboží
 
ing. Miloš Novotný
tel.: +420 775 916 655, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
provozovatel českého velkoobchodu s ručně vyráběnými a dekorovanými produkty z hladkého i křišťálového skla
 
tel.: +420 542 215 537, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

O stránkáchTyto webové stránky jsou zaměřené na prezentaci komplexního řešení plusSystem, komplexní nadstavby nad Pohodou, a slouží k poskytnutí co možná nejvíce informací o tomto systému. Autorem řešení je společnost ITFutuRe s.r.o..

Řešení spolupracující se systémem POHODA
www.pohoda.cz www.pohodaplus.cz