ITFutuRe s.r.o., Pardubická 851/7, Hradec Králové, Česká republika +420 604 434 934 info@itfuture.cz ...komplexní řešení pro Pohodu


Provozovatel elektronického obchodu

Rychlé a odbavení kompletních objednávek bez záměn díky mobilním či stacionárním terminálům a čárovým kódům (plusMobile).

Hromadné vystavování a tisk faktur (plusRouter) pro objednávky skladem, automatické rozesílání stavu objednávky či vystavených dokladů prostřednictvím e-mailu či SMS (plusNotify), nahrávání dokladů zpět na e-shop pro pozdější stažení zákazníkem (plusExportUni).

Snadné generování a tisk čárových kódů, včetně aut. přiřazování EAN13 (plusLabelUni).

Velkoobchod, distributor

Pokročilá evidence skladových pozic zboží ve vztahu M:N, optimalizace sběru při expedici (plusMobile), evidence obsahu a stavu přepravy jednotlivých přepravních jednotek (balík, gitter box, paleta) i během cesty k odběrateli.

Rozdělení zboží včetně stavů do virtuálních skladů (budov) a definování skladových skupin (kdy jeden fyzický sklad je více účetních - komisní sklady apod.)

Přehled nad otevřenými objednávkami (plusGroup), mobilní sběr objednávek, doplňování komisních skladů, mobilní prodej a zavážení.

Kusová výroba průmyslových zařízení

Výroba (vč. generování výr. čísel) a výstupní kontrola výrobků (plusEtiquette), zaznamenání naměřených hodnot testovaných parametrů. Tisk zkušebního protokolu, veškerých štítků, souvisejících dokumentů (prohlášení o shodě, ...) prostřednictvím dotykového stacionárního terminálu.

OEM výroba, dodavatelské řetězce

Označování (plusLabelUni) výrobků a jejich vyšších balních jednotek (kartony, palety), značení obalů dle požadavků zákazníků ("brandování", např. specifické požadavky řetězců).

Značení obvyklé pro daný obor (potravinářství - šarže a spotřeba, automotive - VDA, GTL) podle obecně platných norem (GS1). Evidence přepravních obalů pomocí SSCC kódu.

Elektronický export dokladů pro automatické zpracování zákazníkem. Evidence spotřebovaného materiálu/surovin a generování souhrnných hlášení a přehledů.

Specializovaný velkoobchod

Odbavování osobně přítomného zákazníka personálem přímo ve skladu pomocí mobilního terminálu (velkoobchod elektro, TZB, kancelářské potřeby, ...). Automatický tisk výdejky/daňového dokladu po dokončení bez nutnosti jít k PC (plusMobile).

Tvorba přijatých objednávek ve vzorkových prodejnách pro pozdější expedici ze skladu. Expedice do vozů pro přímé závozy zákazníkům, informování zákazníka o stavu objednávky (plusNotify).

Evidence mobilních skladů (rozvozových vozidel) včetně rychlé inventury, přímý prodej z vozu.

O stránkáchTyto webové stránky jsou zaměřené na prezentaci komplexního řešení plusSystem, komplexní nadstavby nad Pohodou, a slouží k poskytnutí co možná nejvíce informací o tomto systému. Autorem řešení je společnost ITFutuRe s.r.o..

Řešení spolupracující se systémem POHODA
www.pohoda.cz www.pohodaplus.cz