ITFutuRe s.r.o., Pardubická 851/7, Hradec Králové, Česká republika +420 604 434 934 info@itfuture.cz ...komplexní řešení pro Pohodu


plusPůjčovna - kompletní řešení zápůjček

Aplikace plusPůjčovna je kompletním řešením evidence a správy zápůjček nad Pohodou. Umožňuje odbavení zápůjček od rezervace, přes zapůjčení, až po vyúčtování.

Řešení spolupracující se systémem POHODA
www.pohoda.cz www.pohodaplus.cz

 

V Pohodě neexistuje agenda, která by byla určená speciálně pro evidenci zápůjček. Vést si přehledně údaje o rezervacích zájemců, samotných zápůjčkách a jejich následnému vyúčtování je problém. Z tohoto důvodu vznikla plusPůjčovna, která celou problematiku zápůjček sdružuje do jedné přehledné aplikace a umožňuje mít v zápůjčkách pořádek.


 

Hlavní vlastnosti

  • Přehled zapůjčeného zboží
  • Rychlé zapůjčení na pár kliknutí
  • Možnost rezervovat zboží
  • Práce se souvisejícími zásobami a spotřebním zbožím
  • Jednoduchá definice ceníků
  • Dva druhy výpočtu ceny za půjčení
  • Vytváření dokladů v Pohodě dle způsobu platby - možnost platit při převzetí, stejně tak i na fakturu při vrácení
  • Automatický upravitelný výpočet penále
  • Možnost připojení souvisejících zásob při vrácení (čištění, servis, ...)

Princip fungování aplikace plusPůjčovna

Aplikace je rozdělená do čtyř hlavních sekcí: Přehled, Rezervace, Půjčení a Vrácení.

Přehled

 Okno náhledu nad dostupnými zásobami pro vybrané období. Jednoduchým výběrem v kalendáři se zobrazují zásoby volné k rezervaci nebo zapůjčení. Zásoby lze kliknutím vybrat a vytvořit na ně rezervaci. Samozřejmostí je možnost mezi zásobami libovolně filtrovat.

Rezervace

 V editaci rezervací jsou k dispozici dvě sekce: Zákazník a Přehled zboží. Zákazníka je možné vybrat z existujících záznamů v adresáři Pohody, případně lze vytvořit zákazníka nového (aplikace nový záznam uloží do adresáře v Pohodě).

Sekce Přehled zboží slouží k náhledu na vybrané zásoby k rezervaci, případně k dodatečné editaci seznamu zásob. K rezervaci lze snadno zadat i sleva. Ze zadaných informací lze jednoduše vytvořit rezervaci nebo rovnou zápůjčku.

Půjčení

 Sekce výpůjček slouží k vytvoření zápůjčky z rezervaci. V seznamu vytvořených rezervací lze rychle filtrovat. U vybrané rezervace máte možnost editace jak zákazníka, tak rezervovaného zboží. Rezervaci lze jednim kliknutím vytisknout nebo smazat. Při uložení zápůjčky je možnost zadat výši kauce.

Vrácení

Pro přijmutí zapůjčeného zboží zpět na stav a vyúčtování zápůjčky slouží sekce Vrácení. Mezi jednotlivými zápůjčkami lze opět snadno filtrovat. Pokud zákazník požaduje termín zápůjčky prodloužit, lze tak učinit přímo v aplikaci. K zápůjčce lze připisovat poznámky (např. popsat stav při vrácení atd.). Pokud je potřeba, lze přidat i servisní práce navíc nebo přidat penále (např. za poškození, za pozdní vrácení atd.).

Po ukončení zápůjčky aplikace vytvoří všechny potřebné doklady v příslušných agendách Pohody, včetně prodejního dokladu a jeho tisku.


Zaujala Vás tato aplikace? Vyzkoušejte nezávazně a zdarma jak funguje.

Kontaktujte Martina a domluvte se na otestování:

Martin Žatečka
+420 731 681 625
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Náhledy: