ITFutuRe s.r.o., Pardubická 851/7, Hradec Králové, Česká republika +420 604 434 934 info@itfuture.cz ...komplexní řešení pro Pohodu


plusLabelUni - univerzální program pro tisk štítků

plusLabelUni je univerzální aplikace sloužící k tisku etiket na zboží podle dokladů v Pohodě, nebo výběrem zásob. Aplikace má rozšířené možnosti definování šablon pro jednotlivé zásoby a pokročilé možnosti automatizace a integrace do Pohody.

Řešení spolupracující se systémem POHODA
www.pohoda.cz www.pohodaplus.cz

 

 

Aplikace plusLabelUni slouží k tisku etiket na zboží. Aplikace má univerzální využití. Je možné vyhledávat podle dokladu v Pohodě, nebo podle skladových zásob. Díky možnosti upravit zobrazení seznamu položek si můžete rozhraní aplikace přizpůsobit vlastním potřebám.

Další velkou výhodou je možnost uživatelsky definovat tiskové sestavy. Aplikace navíc podporuje i vlastní složení průmyslových čárových kódů GS1-128 a formát ZPL.

Pro jednotlivé zásoby lze definovat konkrétní šablony pomocí volitelného parametru. Pro zásoby si tak jednou nadefinujete, jaká šablona se má tisknout a při každém dalším tisku se již tato šablona bude tisknout automaticky.

Vše lze navíc plně zautomatizovat. Aplikace podporuje přímý tisk přes příkazovou řádku a lze tak využít jako externí nástroj přímo z Pohody. V příkazové řádce lze navíc definovat podmínky pro vyhledání zásob, tzn. že lze tisk spouštět z Pohody externím nástrojem nad konkrétním výběrem zásob bez nutnosti spouštět aplikaci ručně.

Aplikace podporuje tisk na všechny typy štítkových tiskáren a součástí je pokročilý grafický designer umožňující vkládání textů, vzorců, obrázků, čárových kódů, QR kódů a všech potřebných prvků.

Tisk štítků pomocí aplikace plusLabelUni je tak velmi jednoduchý a intuitivní s možností plné integrace do prostředí Pohody prostřednictvím externího nástroje.

Aplikaci je možné pořídit jako bezplatné příslušenství systému mobilních terminálů plusMobile či zakoupit samostatně.

Náhledy: