ITFutuRe s.r.o., Pardubická 851/7, Hradec Králové, Česká republika +420 604 434 934 info@itfuture.cz ...komplexní řešení pro Pohodu


plusDisplay - snadná prezentace dat

Aplikace pro snadnou prezentaci informací z Pohody pomocí tabletů, monitorů či televizí.

Řešení spolupracující se systémem POHODA
www.pohoda.cz www.pohodaplus.cz

Předem jsou definovány různé šablony pro různé účely a konkrétní data jsou on-line získávány z Pohody a zobrazovány na příslušných zařízeních (ve skladu, na prodejně). Cílem je co nejsnadnější prezentace dat, které se jinak musí obtížně vyhledávat v Pohodě v tiskových sestavách a podobně.

Jedno z častých použití je jako „nástěnka“ ve skladu pro zobrazování provozních informací na velkoplošné obrazovce. Zobrazují se nejčastěji seznamy dokladů k expedici, očekávané závozy, a různé statistiky o expedicích.

Druhým použitím je umístění televize na prodejně, ve výloze apod. a zobrazování aktuálních nabídek, akcí a novinek. V Pohodě se např. zaškrtá několik různých produktů příznakem Akce / Novinka / Doprodej a ty automaticky rotují na obrazovce ve výloze či na tabletu u pokladny. Zdroj dat i design zobrazení je plně upravitelný a není potřeba kvůli každé akci tvořit Powerpointové či jiné prezentace, jen označit zásoby.

Dalším použitím je umístění podobné nástěnky jako ve skladu do kanceláře a zde je možnost vidět opět okamžité informace, problémy v dokladech, statistiky dnešních prodejů, zisků apod.

Šablony se definují pomocí HTML, zdroj dat pomocí SQL dotazu od databáze Pohody. Zobrazení je možné na jakémkoliv zobrazovacím zařízení s HDMI vstupem či tabletu s OS Android.


Náhled aplikace plusDisplay